Сотрудничество

https://www.tehnobusiness.space/

Виводимо на дохід від 25 000 грн менше чим за 1 місяць, складаємо договір про співпрацю!                                                                                                                               
1. Надаємо інтернет-магазин, навчаємо працювати з адміністративною панеллю сайту, завантажувати товари та ціни на сайт.                                                                        2. Надаємо доступ до товарів з кращими цінами на території України                                                                                                                                                                                     3. Навчаємо налаштовувати рекламу.                                                                                                                                                                                                                                                      4  Вчимо заробляти по системі дропшипінг - у нас на складі є товар, ви отримуєте замовлення на нього від клієнта, ми відвантажуємо товар, вам скидаємо різницю на карту або готівкою. Самий надійний і безпечний спосіб продажу на даний час , ризиків немає ніяких!)                                                           
6. Надаємо навчальный курс по продажу  (шаблони по продажу електроніки і правильного спілкування з клієнтом для продуктивного продажу)                                               7. Навчимо працювати з товаром на якому є велика  маржинальність (Маржа - різниця між закупкою і продажом товару, заробіток , прибуток другими словами. Наприклад, купив за 11400 грн продав за 12900 грн . Маржа 1500 грн- вони ваші)                                                                                                                 

Наш діючі сайти https://www.tehnotop.kiev.ua/    https://softprice.com.ua/
В робочий час ви можете зателефонувати  на будь-який із сайтів та покликати керівника! Задати всі запитання які вас цікавлять стосовно бізнесу під ключ.

Заказать звонок

Введите номер телефона и наш менеджер перезвонит вам в течение 15 минут.

Спасибо за заявку!